Výroba klíčů
a prodej příslušenství
- kopii klíče vám uděláme na počkání nebo online
Výroba klíčů a prodej příslušenství
- kopii klíče vám uděláme na počkání nebo online

Výroba klíčů je pro nás jedna z nejdůležitějších činností. Zabýváme se mechanickým zabezpečením a do této kategorie spadá vše, co se týká klíčů a zámků. Na první pohled se zdá, že je to jen pouhý kousek kovu. Na druhý pohled jde ale o velmi přesný a jednoúčelový výrobek, který vám ochrání vaše soukromí. Jde tedy o velmi důležitý prvek, který je pro většinu lidí nedílnou součástí každodenního života.

NABÍDKA SLUŽEB

sluzby nouzoveodemyk

VÝROBA A SERVIS KLÍČŮ​

– máme klíče všeho druhu, pro byty, domy, majetek, firmy i úřady

9

SYSTÉM GENERÁLNÍHO
A HLAVNÍHO KLÍČE

– jeden klíč na všechno, přehled o pohybu osob po objektu, úspora času a nákladů

VÝROBA A SERVIS KLÍČŮ​

sluzby nouzoveodemyk

– máme klíče všeho druhu, pro byty, domy, majetek, firmy i úřady

SYSTÉM GENERÁLNÍHO
A HLAVNÍHO KLÍČE

9

– jeden klíč na všechno, přehled o pohybu osob po objektu, úspora času a nákladů

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE KLÍČŮM

 – doplňte svůj svazek klíčů přívěsky, šňůrkami, rozlišovači a dalšími zábavnými předměty z naší nabídky

GRAVÍROVÁNÍ VISAČEK
NA KLÍČE

–  dostaneme vaši grafiku na téměř jakýkoliv povrch

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE KLÍČŮM

5

 – doplňte svůj svazek klíčů přívěsky, šňůrkami, rozlišovači a dalšími zábavnými předměty z naší nabídky

GRAVÍROVÁNÍ VISAČEK
NA KLÍČE

–  dostaneme vaši grafiku na téměř jakýkoliv povrch

NOVÁ SLUŽBA !!!

Nechte si vyrobit kopii klíče ONLINE

- bez návštěvy zámečnictví
- bezpečně z domova

Stačí vyplnit formulář níže. Kopie klíče vám zašleme přepravní společností (po celé ČR) nebo si je můžete vyzvednout na kterékoliv naší prodejně v Uh. Hradišti, Zlíně nebo Hodoníně.

Jak si nechat udělat kopii klíče online?

Vyfoťte klíč a bezpečnostní kartu (pokud ji máte) a pošlete nám je přes online formulář. Fotografie vložte do kolonky FOTOGRAFIE KLÍČE A BEZPEČNOSTNÍ KARTY.

Vyplňte prosím všechny kolonky formuláře abychom mohli v co nejkratším čase stanovit cenu, kterou vám zašleme do  vašeho emailu.

Z důvodu stovek druhů klíčů pro všemožné využití nemůžeme stanovit jednotný ceník. Proto vyčkejte na email s naší cenovou nabídkou a až poté, co ji akceptujete, pokračujte v objednávkovém procesu (Zašlete originální klíč – pokud je třeba – zjistíte v dalším kroku).

Je zakázáno dělat kopie klíče pokud nevlastníte originální klíč nebo alespoň bezpečnostní kartu.  Toto opatření musí tolerovat všechny zámečnictví po celém světě. Je to ochrana především pro vás uživatele klíčů. Nemůže se tak stát, že by byla vyrobena kopie někomu, kdo není vlastníkem zámku. 

Pokud jste vlastníkem zámku (cylindrické vložky) vyšší bezpečnostní třídy je možné vám klíč vyrobit jen na základě fotografie bezpečnostní karty, která bývá součástí balení při koupi zámku. Jsou ale případy, kdy ani tato karta nepostačuje a musíte dodat (zaslat) klíč originální.

Pošlete nám tak fotografii bezpečnostní karty spolu s fotografií klíče a my vám obratem odpovíme jestli můžeme váš klíč vyrobit bez toho, aby jste museli zasílat klíč.

Pokud bezpečnostní kartu k zámku nemáte, musíte poslat klíč vždy.

Klíč nikdy neposílejte pouze v obyčejné obálce na dopisy. Klíč má ostré hrany a hrozí rozříznutí papírové obálky a ztráta klíče. Doporučujeme klíč zabalit do bublinkové folie nebo papírového kartonu a přelepit lepicí páskou. Poté teprve vložit do obálky.

Jednoduše! Vaše klíče zašlete na adresu:

Tř. Maršála Malinovského 884, 686 01 Uherské Hradiště

 

Kopie klíčů (včetně klíče originálního) zasíláme zpět do 2 pracovních dnů od zaplacení faktury po celé ČR.

Fakturu zasíláme na emailovou adresu uvedenou ve formuláři. Platbu můžete provést příkazem k úhradě z vašeho internetového bankovnictví, případně můžeme zaslat klíče dobírkou na vaši uvedenou adresu. Poplatek za platbu na dobírku je 30 Kč. 

Pokud je to možné zadejte adresu pro zaslání kopií klíčů jinou, než tu pro kterou budou kopie vyráběny. Předejdete tak možnosti, že přepravní společnost klíče ztratí a dostanou se do nepovolaných rukou spolu s vaší adresou na kterou je klíč určen. I když je pravděpodobnost, že se tak stane malá, doporučujeme požádat někoho blízkého, zda si můžete nechat zaslat klíče na jeho adresu. Další variantou je si poslat klíče do práce, případně na pobočku pošty nebo zásilkovny, kde vaši adresu nikdo nedohledá. Z těchto důvodů fakturu obdržíte pouze elektronicky, aby zásilka neobsahovala vaši adresu a jméno.

Časté dotazy

V tomto případě nám zašlete přímo zámek (cylindrickou vložku) a my vám dokážeme udělat podle něj klíč nový i s kopiemi. Pokud máte aspoň bezpečnostní kartu dokážeme udělat klíč i bez klíče. Z bezpečnostního hlediska však zvažte přestavbu zámku nebo výměnu za nový. Nikdy nevíte kdo Váš klíč našel a jak jej zneužije.

Ano, zašlete nám vaše zámky (cylindrické vložky), které máte zájem sjednotit na jeden klíč. Formulář v tomto případě není třeba vyplňovat. Do obálky přiložte kontaktní údaje a adresu, kam sjednocené zámky poslat zpět + emailový kontakt pro zaslání faktury za provedenou práci. Po zaplacení faktury budou zámky odeslány na vámi uvedenou adresu.

Potřebujete nový zámek? Podívejte se na našem e-shopu po novém bezpečnějším zámku. K novým zámkům vám opět rádi uděláme kopie klíčů do zásoby.
ODKAZ NA E- SHOP ZDE

Nemusíte, přestavíme vám vložku na novou sadu. Nová  karta a klíče vyjdou většinou na 50% nákladů než nákup nové vložky. Zašlete nám fotografii vašeho zámku (cylindrické vložky) od které nemáte klíč (nebo bezpečnostní kartu) a my vám řekneme zdali vám dokáže pomoci. Formulář v tomto případě není třeba vyplňovat pošlete nám fotku zámku na email: info@svetzamku.cz. V případě, že klíč dokážeme vyrobit pošlete zámek k nám. Do obálky přiložte kontaktní údaje a adresu, kam zámek a klíče poslat zpět + emailový kontakt pro zaslání faktury za provedenou práci. Po zaplacení faktury bude zámek a požadovaný počet klíčů odeslána na vámi uvedenou adresu.

PPL – 129 Kč s DPH

ZÁSILKOVNA – 89 Kč s DPH

Nevíte si rady?

ONLINE FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek na našem webu. Užíváním webu s tím souhlasíte.