Prodej a servis trezorů
- nabízíme trezory různých vlastností, velikostí,
zámkových mechanizmů a cenových kategorií
trezory uvodni

Bezpečnost nadevše

Šperky, rodinné finance a další cennosti budou v bezpečí jedině v kvalitním a odborně namontovaném trezoru. My to umíme – poradíme s výběrem, doporučíme zda je pro vaše potřeby vhodnější trezor nebo sejf a odborně jej namontujeme.

Příruční pokladny

V naší nabídce naleznete různé velikosti pokladen s různým vnitřním uspořádáním pro mince a papírové bankovky. Příruční pokladna je vhodná pro využití ve stáncích, kancelářích, menších prodejnách a všude tam kde oceníte její jednoduché přenášení. Pokladny mají kovové (plechové) tělo v různých barevných variantách. Jsou samozřejmě uzamykatelné a dodáváme je s 2 klíči. Je možné si nechat další klíče u nás přidělat.

velky 038951 8 removebg preview

Nejdůležitější kritéria při výběru trezoru

Jaký je účel použití ?

- je velmi dobré si předem promyslet, za jakým účelem si trezor pořizujeme (ochrana hotovosti, dokumentů, zbraní, dat, klíčů, cenností)

Jaké vlastnosti má trezor splňovat ?

- na mysli máme především ohnivzdornost, odolnost proti vlámání, bezpečnostní třída apod.

Jaký má mít způsob uzamykání ?

- budu potřebovat zámek na klíč, elektronický kombinační zámek, mechanický kombinační zámek nebo třeba obojí?

trezor bezpecnost 461x406 1

Průvodce bezpečností trezorů

Velmi důležitým kritériem při výběru trezoru je samotná bezpečnost trezoru a zde platí pravidlo, že není trezor jako Trezor. Výrobci trezorů dnes nabízejí širokou paletu různých trezorů a my si musíme vybrat ten nejvhodnější. Trezor má sloužit především jako ochrana před vniknutím nepovolaných elementů na náš majetek, dokumenty apod. Ne všechny trezory jsou trezory, jak je známe pod tímto označením. Proto bychom se měli vyvarovat nákupu levných necertifikovaných trezorů asijské produkce a nekupovat ty nejlevnější plechové krabičky, které jsou k dostání ve všech železářstvích. Vždy nakupujte jen certifikované trezory a trezorovou techniku. Krom renomovaných výrobců nabízíme i trezory a sejfy českých a slovenských výrobců splňující ty nejvyšší nároky a svou cenou a kvalitou vás mile překvapí.

Trezor mám koupený a co dál?

MONTÁŽ

Ano, z logiky věci vyplývá, že trezor za x-desítek tisíc korun nenechám jenom tak postavený v koutě obývacího pokoje nebo ložnice. Trezor je nutno umístit tak, aby nebyl na očích, přístup k němu nebyl nejsnadnější a hlavně musí být namontován tak, aby se nedal ukrást celý. Doporučujeme se o způsobu montáže poradit s námi – víme JAK!

SERVIS

Jelikož je trezor mechanická věc, může se v něm něco porouchat. Ale nemusíte se bát, i na tohle jsme připraveni a můžete se na nás s důvěrou obrátit.

trezor dira

Trezor nebo sejf?

Ačkoliv obvykle není význam slova sejf a trezor rozlišován, můžete najít v sortimentu prodejců ochranných schránek rozdíl ve značení. Rozdíl je patrný z původu slov:

SEJF

Sejf – z anglického save (chránit) je primárně určen k ochraně uložených předmětů před zničením (vodou, teplem, ohněm, magnetickým polem apod.). Typický sejf je tedy jednoplášťová nebo i dvouplášťová schránka osazená bezpečnostním zámkem na klíč, slouží k uložení věcí menší hodnoty.

TREZOR

Trezor – z anglického treasure (poklad) je rovněž určen k ochraně svého obsahu, ale spíše před zloději. Typický trezor má schránku z tvrdé pancéřové ocele, železobetonu apod. a zámek trezoru je chráněn před násilným otevřením. Trezor je certifikován podle ČSN nebo odpovídajícím normám EU a odpovídá požadavkům pojišťoven pro uložení cenností, hotovosti větší finanční hodnoty.

Ve zkratce...

SEJF – uložení věcí menší hodnoty
TREZOR – uložení cenností, dokumentů, hotovosti větší finanční hodnoty

Trezory, sejfy a příruční pokladny si můžete koupit v našem e-shopu nebo na pobočce v Uh.Hradišti.

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek na našem webu. Užíváním webu s tím souhlasíte.