Chytrá zámek NUKI
Elektronický dveřní zámek s vestavěným Wi-Fi modulem pro vzdálený přístup
Chytrý zámek NUKI 3

NUKI tvrdí
"Nejlepší zámek je žádný zámek"

Nuki Smart Lock
otočí klíčem na vnitřní straně dveří, kdykoliv budeš chtít. Zvládnete to buď ručně pomocí přívěsku Nuki Fob, stiskem tlačítka na Smart Locku, nebo pomocí aplikace Nuki Smartphone App.

Ovládejte svůj Smart Lock pomocí pohodlné aplikace

Bezplatná aplikace Nuki je k dispozici pro chytré telefony iOS, Android a Huawei. Pomocí aplikace Nuki můžete nastavit, provozovat a spravovat všechny své produkty Nuki.

Nuki App Stores

nuki smart lock app 6 EN

Elegantní design ve dvou barvách

Nuki Smart Lock je nyní k dispozici také v bílé barvě. V kombinaci s hliníkovou povrchovou úpravou otočného knoflíku můžete svým vchodovým dveřím dodat nádech jednoduché elegance.

Nuki 3 - bílá varianta
Nuki 3 - černá varianta

Vlastnosti a výhody systému

Montáž a nastavení

Nuki Smart Lock se připevní na vnitřní stranu dveří na stávající cylindrickou vložku. Existují dva různé způsoby upínání. Podle přesahu cylindrické vložky se Nuki buď připevní svorkou k vložce, nebo se nalepí na plochu dveří kolem vložky. Není potřeba žádné šroubování ani vrtání. Pokud do 5 m od Nuki Smart Locku umístíte ještě Nuki Bridge (verze NUKI 3), můžete elektronický zámek ovládat dokonce i tehdy, když jsi na cestách, přes internet. NUKI 3 PRO má již bridge pro ovládání na dálku uvnitř zařízení.

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek na našem webu. Užíváním webu s tím souhlasíte.