Elektronický přístupový
systém MULT T LOCK ENTR™
Chytrý zámek
MULT T LOCK ENTR™

Chytré řešení zamykání vašich vstupních dveří MULT T LOCK ENTR™​

ENTR About

Udělejte ze svých vstupních dveří chytré dveře s pomocí chytrého zámku ENTR™. Se zámkem ENTR™ nebudete potřebovat klíče a přístup do domu budete moci ovládat pomocí vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo jiného zařízení, jako je například čtečka otisků prstů, bezdrátová klávesnice nebo dálkový ovladač. ENTR™ nabízí pohodlí, zabezpečení a bohaté funkce.

Mul-T-Lock ENTR™ je inteligentní řešení zamykání, na které jste čekali. ENTR™ v sobě kombinuje ochranu poskytovanou mechanickou cylindrickou vložkou s pohodlím pokročilých technologií – a to bez omezení funkčnosti.

mult mobil

Aplikace pro chytré telefony

Pomocí aplikace ENTR™ můžete zamykat a odemykat své dveře přímo z vašeho chytrého telefonu nebo jiného zařízení podporujícího technologii Bluetooth, takže máte v rukách nepřetržitou kontrolu.

mult otisk

Nástěnná čtečka otisků prstů ENTR™

Nástěnná čtečka otisků prstů je zárukou kontroly a funkčnosti, umožňuje definovat až 20 uživatelů. Můžete používat jak autorizované otisky, tak kódy. Oprávnění pro uživatele mohou být spravována a plánována.

mult klavesnice

Bezdrátová klávesnice ENTR™

Můžete nadefinovat až 20 různých kódů. Jakmile je kód naprogramován do bezdrátové klávesnice, můžete ho použít k bezpečnému odemknutí dveří. Snadná instalace i programování.

mult dalkac

Dálkový ovladač ENTR™

Samostatný dálkový ovladač odemkne dveře zdálky, zevnitř i zvenku. Snadné přidání i odebírání dalších ovladačů. Systém je schopen spravovat až 20 dálkových ovladačů.

mult nabijecka

Nabíječky ENTR™

Dobíjecí baterie zámku ENTR™ jsou výkonné a ekologické. Se dvěma možnostmi nabíjení – s drátovou nabíječkou a bezdrátovou nabíječkou – můžete jednoduše a pohodlně udržet plnou funkceschopnost vašeho zámku ENTR™.

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek na našem webu. Užíváním webu s tím souhlasíte.