Proč je dobré mít náhradní klíč od auta ?

Většinou se to stane, když to nejméně čekáte…Chystáte se odejít z domu, nasednou do auta a odjet na výlet či do práce… v tu chvíli si však uvědomíte, že nemáte klíče.

Přemýšlíte, zda jste klíče nazabouchli v autě. Možná se vaše děti rozhodly je před vámi ze srandy schovat. Ať už je to jakkoli, nemáte klíč od auta a nemůžete nikam odjet.

klice od auta

Pokud nemáte náhradní klíč od auta, nemůžete se do něj dostat. Pokud si však necháte vyrobit jeho kopii, můžete se do auta dostat kdykoli při ztrátě hlavního klíče. Zámečníci ze Světa zámků vám mohou kdykoli vyrobit náhradní klíč od auta, včetně moderních programovatelných klíčů. Ačkoli se vám může zdát, že náklady na výrobu rezervního klíče jsou velké, věřte, že v případě ztráty klíče velmi rádi duplikát použijete. 

Kolik stojí výroba náhradního klíče?

V zámečnictví Svět zámků nemáme stanovenou cenu za výrobu náhradního klíče pro vaše auto. Cenu výroby ovlivňuje několik proměnných.

  • Starší vozidla mohou mít samostatné klíče, jejichž vyříznutí vyžaduje méně práce. Ostatní je třeba spárovat s vaším konkrétním vozidlem pomocí čipu transpondéru nebo programovatelného kódu.
  • Úroveň přesnosti vyřezání, kterou náhradní klíč vyžaduje, může prodloužit dobu potřebnou k jeho výrobě. Klíče, jejichž duplikování zabere více času, budou tedy vždy stát více.
autoklice zajimavosti

Pokud již máte náhradní auto či moto klíč, buďte si jisti, že to bude mnohem levnější než volání zámečnické pohotovosti a vytvoření duplikátu bez ztraceného nebo odcizeného klíče.

Jak ušetřit peníze při výrobě náhradního klíče

Při koupi novějšího auta obdržíte kartu s kódem, která usnadní výrobu náhradního klíče. Tím, že nám tuto kartu předložíte, ušetříte případné náklady spojené s dohledáváním kódu k danému typu vozidla.

Ve Světě zámků vám účtujeme vždy nejnižší možnou cenu, za jakou je možné daný typ klíče vyrobit.

Náhradní klíč si vždy uložte na bezpečné místo, aby k němu byl bezproblémový přístup v případě zabouchnutí nebo ztráty hlavního klíče. Případně je dobré mít náhradní klíč také u někoho komu důvěřujete a může vám jej přivést.

Nové články na email?

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek na našem webu. Užíváním webu s tím souhlasíte.